Tłumaczenia i kursy języka rosyjskiego Bielsko-Biała Katowice śląsk

Bielskie Centrum Kształcenia Języka Rosyjskiego w Bielsku-Białej

Nie chcesz tracić czasu na dojazdy?
Pracujesz z domu?
Często podróżujesz?

Rozwiązaniem są zajęcia ONLINE łączące w sobie efektywność tradycyjnego kursu z pełną mobilnością. Dzięki temu uczysz się z dowolnej lokalizacji w dopasowanej do Twojej dyspozycyjności porze

Jedni zapobiegawczo , inni obowiązkowo - kwarantanna związana z koronawirusem zmusza wiele osób do zostania w domu.
Jak wykorzystać nieoczekiwany nadmiar czasu ?
Warto pomyśleć o nauce języka rosyjskiego!

Google Classroom

Korepetycja z matematyki - szczegóły w ogłoszeniu - kliknij

Korepetycje z matematyki

Skuteczna nauka języka rosyjskiego z native speaker - magistrem z uprawnieniami pedagogicznymi.
DUŻE doświadczenie w nauczaniu. Wszystkie poziomy. Język biznesu dla firm.

Tłumacz i kursy języka rosyjskiego Bielsko-Biała

Rosyjski przez Skype z doświadczonymi lektorami.

TRWAJĄ ZAPISY NA I SEMESTR ROKU AKADEMICKIEGO 2020/2021

NAUKA NA POCZĄTKUJĄCYM, ZAAWANSOWANYM, MATURALNYM POZIOMIE.

PRZYGOTOWANIE DO CERTYFIKACYJNYCH MIĘDZYNARODOWYCH EGZAMINÓW Z JĘZYKA ROSYJSKIEGO W INSTYTUCIE IM. A.S. PUSZKINA W WARSZAWIE.

LEKTOR PROWADZĄCY – NATIVE SPEAKER Z WYŻSZYM WYKSZTAŁCENIEM FILOLOGICZNYM.

ZAJĘCIA PROWADZONE PO POLSKU I PO ROSYJSKU.

Kalinka jest szkołą języka rosyjskiego, stworzoną dla miłośników tego języka. Język rosyjski to język, którym mówią mieszkańcy największego państwa świata. Język rosyjski staje się coraz bardziej popularny, coraz więcej ludzi chce nauczyć się mówić i pisać po rosyjsku. Język rosyjski wpisuje się do Europy już w zupełnie innym kontekście niż kiedyś. Znajomość tego języka stanie się wkrótce niezbędna, uchyli drzwi na nowe miejsca pracy. Po rosyjsku mówi i pisze około 350 milionów ludzi.
Wykłady prowadzą rodowici lektorzy rosyjscy.

Matura z języka rosyjskiego ?

• Lekcje indywidualne  języka rosyjskiego, przeznaczone są dla osób, będących w ostatniej klasie szkoły średniej i chcących zdawać maturę z języka rosyjskiego
  • Lektor przygotowuję do matury zarówno na poziomie podstawowym jak i rozszerzonym
  • Duży nacisk kładzie się na konwersację, aby kursant bez problemu mógł zdać maturę ustną na 100 %

Zajęcia obejmują trzy działy:

• Rozumienie tekstu czytanego i słuchanego
  • Tworzenie własnego tekstu (kartki z wakacji listy, wypracowania, listy motywacyjne, rozprawki)
  • Konwersacje (dialogi w parach, odgrywanie scenek, symulacja rozmów telefonicznych)

WIĘCEJ INFORMACJI POD TELEFONEM:

+48 - 500 - 26 - 35 - 35
+48 - 506 - 186 - 409

ARTURSLOTA@GMAIL.COM

Rosja (ros. Россия, Rossija; Federacja Rosyjska, ros. Российская Федерацие, Rossijskaja Fiedieracyja, państwo rozciągające się od wschodniej Europy poprzez północną część Azji po Ocean Spokojny.
Rosja jest największym państwem na świecie pod względem powierzchni. Jeśli idzie o liczbę ludności, to zajmuje 9 miejsce. Rosja należy do największych gospodarek świata, pod względem  PKB zajmuje 7 miejsce na świecie.

Państwo rosyjskie dysponuje największymi na świecie rezerwuarami naturalnymi oraz źródłami energii.
Rosja jest członkiem wielu międzynarodowych organizacji, w najbliższym czasie spodziewane jest członkostwo w Światowej Organizacji Handlu.

Federacja Rosyjska zrzesza 20 republik autonomicznych, z których każda stanowi samodzielne państwo z własnymi rządami, administracją w języku narodowym i ma bezpośrednią reprezentację we władzach Federacji.